Używane rewolwery czarnoprochowe

W tej kategorii znajdziesz nowe i używane rewolwery czarnoprochowe w najbardziej popularnych kalibrach 32, 36, i 44 oraz innych.

Znajdziesz tu ogłoszenia używanych rewolwerów czarnoprochowych znanych producentów tj. Pietta, Davide Pedersoli czy Uberti.

Miłośnicy rekonstrukcji historycznych znajdą tutaj coś dla siebie.

Broń czarnoprochowa to taka broń, której pierwowzór powstał przed rokiem 1885. Pamiętaj, aby nabyć broń musisz mieć ukończone 18 lat. Na zakup broni czarnoprochowej nie jest wymagane żadne zezwolenie, jednak aby nabyć legalnie czarny proch w Polsce trzeba okazać Europejską Kartę Broni palnej. Wyrobienie takiej karty to czysta formalność która kosztuje w granicach 100 zł

Używana broń sprzedawana przez strzelnice, zwykle ma bardzo duży przebieg i nie zawsze była ona konserwowana w należyty sposób, ale jej cena jet bardzo atrakcyjna.

Czarny proch możesz posiadać, natomiast aby go legalnie kupić w sklepie należy okazać Europejską Kartę Broni Palnej, której wyrobienie jest formalnością i kosztuje ok. 105 zł.

Broń od osób prywatnych zwykle ma mniejszy przebieg, była dopieszczana przez właściciela ale i jej cena jest odpowiednio wyższa.

 

Życzymy owocnych poszukiwań.

Wydaje się, że nie możemy znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie pomoże.