Używane karabinki bocznego zapłonuKarabinki bocznego zapłonu

W tej kategorii znajdziesz używane karabinki bocznego zapłonu w najbardziej popularnych kalibrach .22 LR, ale również i w innych np. .22 WMR

Karabinki bocznego zapłonu idealnie sprawdzą się w treningu strzeleckim. Naboje .22 są mniej więcej 3 razy tańsze od kalibru 9 mm luger (parabellum)

Używana broń długa w postaci karabinków bocznego zapłonu sprzedawana ze strzelnic, bardzo często ma duże przebiegi i nie zawsze ich konserwacja przebiegała prawidłowo. Kuszą jednak ceną, która może być ułamkiem ceny egzemplarza nowego.

Broń używana prywatnie, zwłaszcza przez niedzielnych strzelców w większości przypadków są w nienagannym stanie technicznym i z niewielkim przebiegiem. Ich cena oczywiście jest odpowiednio wyższa a z dodatkowymi modyfikacjami często przewyższa wartość egzemplarza prosto z fabryki.

Zachęcamy do dodawania swoich ogłoszeń, tym bardziej że w naszym serwisie jest to darmowe. Nasz serwis ma coraz większy zasięg i często się zdarza, że broń wystawiona wieczorem, nazajutrz ma już nowego potencjalnego właściciela. Pamiętaj, że aby kupić palny (zwany też ostrym) karabinek używany czy też nowy, musisz posiadać tzw. promesę, czyli zaświadczenie uprawniające do nabycia broni.

Wydaje się, że nie możemy znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie pomoże.